Відгуки учнів

107 Прохоренко Марія, 7 клас

«В цій школі дуже цікаво, адже кожне заняття ми вчимо щось нове. Викладачі дуже зрозуміло все пояснюють. Показують різні презентації і саме це дуже цікаво для мене. Я почуваюсь тут комфортно. На кожному занятті дізнаюсь про нові професії. Найбільше мені подобається журналістика.»

 125Коморний Олександр, 8 клас

«Так, як і любий підліток, я не знаю яку обрати професію. Ці курси дають змогу зрозуміти, яку професію можна обрати. Тільки на цих курсах є печево з чайочком :) Вчителі дуже доброзичливі. На курсі з психології я навчився розуміти себе. Курс «Я-маркетолог» навчив розуміти рекламу, на акторському мистецтві вчусь виступати і правильної дикції.»

DSC_9218 Коваленко Валерій, 8 клас

«Тут, на відміну від звичайної школи, я отримав дійсно цікаву інформацію про світ у різних галузях. Крім того на уроках я себе відчуваю вільно та не напрягаюся, що дійсно створює відчуття комфорту. Мені тут цікаво. Я розширив свої знання у економіці, екології, психології, журналістиці, містобудуванні, лідерстві та ін.»

114Ревега Євгеній, 8 клас

«Класно тут! Весело та добре навчають. Школа шик! Мені тут дуже подобається. Вчителі тут дуже добрі і пояснюють все доступно. Ніхто тут тебе не мучає, як в школі звичайній :) Мені тут комфортно і весело.»

 117Войчук Софія, 9 клас

«Я ходжу в цю школу тому, що мені подобаютья викладачі та викладання. В цій школі цікаво і я знайшла нових друзів. Можна весело і з користю провести час. Коли я сюди приходжу, в мене одразу з’являється шикарний настрій :)

Тут я навчилась краще розуміти людей. Я дізналась багато корисної інформації з маркетингу та журналістики. Навчилась чітко розмовляти, отримала хороші навички комунікації. Тепер можу вільно підходит і знайомитись з людьми, що дуже допомогло мені в школі і, сподіваюсь, допоможе в подальшому житті.»

DSC_0038 Колпак Святослав, 9 клас

«Я ходжу в цю школу, бо тут цікаво. Я знайшов нових друзів і тут класні вчителі. Мені подобається, що ця школа не така, як всі українські школи. Тут я навчився основ маркетингу, на курсі «Створи себе» я навчився говорити чіткіше, а на курсі «Сам собі психолог» я навчився трошки більше розбиратись в людях.»