Відгуки батьків

Наталя Качмар_2

 

Наталя Качмар

На початках ми вагались, чи давати нашу дочку в Суботню школу, оскільки навантаження в звичайній школі велике, а тут ще й в суботу вчитись! Але, після пробного заняття, ми зрозуміли, що це те, що Марті на даний час потрібно. Суботня школа дає можливість розвиватись в незвичних сферах, дізнаватись багато нового та корисного. Діти пробують себе в ораторському мистецтві, вчаться працювати в команді, створюють різні проекти, мають зустрічі з відомими львівськими людьми. Робота проводиться в невеликих групах, де кожен має можливість себе проявити. Та й зрештою, це знайомство з іншими дітьми свого віку, нові захоплення та спільні теми до обговорення. Ми дякуємо що Ви є!

Наталя Нарольська (Соля Храмова)

 

Наталія Нарольська

Кожна мама прагне бачити дитину щасливою. До речі, це перше, чому батьки повинні навчити своє чадо. Так от, завдяки суботній школі “Шлях до мети” моя Соломійка почувається щасливою. З кожним разом вона вчиться впевненості у собі, розуміння себе та інших. Вчиться приймати рішення і бути за них відповідальною. Впевнена, в майбутньому вона зреалізує всі свої наміри та мрії. І велика доля її успіху належатиме чудовим вчителям з нашої суботньої школи. Дякуюємо вам!

image-1

 

Лариса Мочульська

Це новий прогресивний формат навчання для дітей-підлітків. Моя донечка після першого відвідування школи на моє питання “чи хочеш продовжувати заняття у школі?” відповіла: “Такого шансу я упускати не можу”!. Що вона мала на увазі, кажучи “шанс”? – очевидно, це наповнення знаннями та навичками з реального світу, у якому ми живемо щоденно, і за яким, на превеликий жаль, звичайна школа не встигає. Цікаво спостерігати, як у дитини починає формуватися самоусвідомлення своєї вартості та ролі у світі, розуміння, що саме від неї дуже багато чого залежить, а її доля у її руках. Розуміючи, який зміст несе в собі кожна професія, діти вибиратимуть у майбутньому не за гучною назвою, а за наповненням і власним покликанням.

Дуже хороший і кваліфікований колектив викладачів, здорова атмосфера на заняттях, що сприяє самовираженню, вільному висловлюванню власної думки, відсутності страху помилитися. Робота в групах сприяє розвитку комунікабельності. Цікаві позашкільні заходи (ми ще досі під враженнями від екскурсії на улюблену “Львівську хвилю” :)).

Велике дякую засновникам та колективу за ідею школи нового типу. Це школа, але школа лицем до дитини!!!

Vira

 

Віра Юсик

Моя дочка Марічка відвідує суботню школу “Шлях до мети”. Відколи Марічка стала ходити в школу,то вона  більше почала  цікавитись наукою і різними професіями, а також знайшла нових друзів. На навчання завжди йде з задоволенням, каже що дуже цікава програма і їй це подобається. Так що я дуже вдячна викладачам, які з ними займаються.

Ірена Петрущак

Хочу висловити подяку організаторам  суботньої школи “Шлях до мети”.Це чудова нагода підліткам зорієнтуватись у майбутньому виборі професії.У цікавій формі подається інформація про сучасні актуальні галузі. Дружня атмосфера у невеликих підгрупах , цікаві диспути. Хочу сказати, що моя дитина йде туди щосуботи з великим задоволенням!

Тетяна Журавель

Школа «Шлях до мети» для мого сина дійсно стала шляхом до мети. Артем відрізняється від своїх одноліток  – він з першого класу навчається дома. Не дивлячись на це, син з великим задоволенням відвідує заняття в цій школі, які дають йому багато нової важливої інформації в цікавій формі. Хочу сказати, велике дякую, організатором цього незвичайного проекту. На мою думку, сучасна школа потребує саме таких знань та форм уроків, які ми зустріли в школі «Шлях до мети».