Лист доньки до мами (жарт)

devushka-pishet-lyubovnoe-pismo15-річної доньки не було в дома. Проходячи повз її кімнату, мама побачила акуратно застелене ліжко та незвичний порядок навколо. Потім вона побачила лист, помітно підпертий посеред ліжка. Підписано «Для мами». Тремтячими руками вона відкрила того листа і прочитала наступне:

«Дорогенька мамо! Мені дуже шкода, що пишу тобі це. Я втекла зі своїм новим хлопцем, тому що хочу уникнути сцен з тобою і татом.

Я дуже люблю Ахмеда і він дуже милий зі всіма своїми пірсінгами, тату, бородою і байкерським одягом. Але це ще не все, мамо. Я вагітна, і Ахмед каже, що ми будемо дуже щасливі. Він має свій власний трейлер у лісі і достатньо дров на цілу зиму. Він хоче мати багато дітей, тепер це теж моя мрія.

Реєстрація на програми ЦСО “Шлях до мети”

Ахмед навчив мене, що марихуана не є шкідливою і ми будемо її вирощувати для себе та на продаж для його друзів, а вони нам натомість даватимуть кокаїн та екстазі (які також цілком безпечні в невеликих дозах). А тим часом, молимось, щоб вчені знайшли ліки від СНІДу, і тоді Ахмеду стане легше, він дійсно цього заслуговує. Не хвилюйся мамо, мені вже 15, і я сама можу про себе подбати.

Одного дня, ми приїдемо в гості, щоб ти побачила внуків.

Твоя дочка, Джудіс.

P.S. Мамо, я все це вигадала. Я в сусідів і просто хотіла тобі нагадати, що є страшніші речі аніж оцінки в табелі, що лежить на моєму столі. Я люблю тебе. Подзвони мені, коли можна буде прийти.

Джерело на www.ebaumsworld.com 2009р.

Реєстрація на програми ЦСО “Шлях до мети”